Dołącz do EKIPY

i odkrywaj możliwości współpracy ze swoim psem, dzięki czemu szybciej zrozumiesz jego zachowanie. A to wszystko w gronie inspirujących psiarzy, którzy pewnego dnia postanowili inaczej spojrzeć na swojego psa. Wejść w jego świat.

Jak dokładnie działamy?

Wybierasz opcję, która Ci najbardziej odpowiada, wchodzisz w projekty, wyzwania i warsztaty praktyczne ze swoim psem. Uczysz się nagradzać psa, ale też i siebie. A co najważniejsze - NIE jesteś w tym sama.

Czy jest coś dla początkujących?

Zdecydowanie! Przeprowadzę Cię po materiałach jak za rękę, abyś zapoznała się z moim systemem pracy i spostrzegania psów. I tu znajdziesz kilkadziesiąt godzin wartościowej wiedzy na przystawkę.

Idę krok DALEJ
--->>>

To jakby kolejny etap. Już wiesz nieco o podstawach zatem tu czeka na Ciebie kilkadziesiąt godzin rozmów o pracy, komunikacji i rozwijaniu kompetencji psa.

Masterclassy i nasze warsztaty

A to miejsce to łączenie teorii z praktyką. Tu uczysz się jak balansować ciałem, jak nagradzać psa, jak zauważyć jako się czuje i... co możesz z tym zrobić. 

Sama szukałam takiej EKIPY!

Chciałam bezpiecznej przestrzeni dla każdego kto ma psa. I przeżywa najgorsze wspólne dni, zwłaszcza gdy jest wytykany jako ten, który ma niewychowanego psa.
I ja pragnęłam, abyśmy zebrali się w społeczność, która rozumie i wspiera siebie nawzajem, a w międzyczasie edukuje i rozwiązuje psie zagadki.
I to jest Bavariowa EKIPA.

WEBINARY I WARSZTATY
Ponad 50 webinarów dostępnych od ręki + comiesięczne wykłady i warsztaty
LIVE'Y I WYZWANIA
Rozwijaj umiejętności i kompetencje swojego psa poprzez comiesięczne wyzwania a, co tydzień na podstawie ekipowych pytań robię LIVE'y, które rozwiązują najgorętsze psie problemy
MASTERMIND'Y I WSPÓLNA PRACA
Pilotaż nowych systemów wspólnej, produktywnej pracy
JĘZYKOWA EKIPA
To nasz nowy pomysł, aby wspierać rozwój językowy EKIPIAN, co miesiąc gadamy o psach po angielsku!
WEBINAROKEJSY

To moje nowe, wymyślne słowo, a w nim?

2w1 - Wash&Go - tu tematem będzie TWÓJ PIES, albo inna moja prawdziwa konsultacja - rozparcelujemy zachowanie psa na kawałki i wspólnie znajdziemy rozwiązania jego problemów

Warsztaty praktyczne
Uczymy się nagradzania, kształtowania, sztuczek, rezygnacji, wszystkiego co w codziennym życiu niezbędne lub śmieszne:)

EKIPA to Twoja przestrzeń

Miejsce, które wspiera Cię w działaniu, a nie tylko przeglądaniu setek kursów i webinarów. Stworzyłam to miejsce, abyś czuła się bezpiecznie, ale przede wszystkim wiedziała jak ćwiczyć z psem. Jak radzić sobie na spacerach. Jak wypracować najlepsze przywołanie!

Tu łączysz wiedzę z umiejętnościami, bo dla mnie najważniejsze jest to, abyś WIEDZIAŁA co zrobić gdy pies ciągnie, rzuca się na psa, albo ktoś podchodzi dotknąć psa.

RELACJA

To esencja naszego wspólnego 'jestestwa'. Bycie z psem to jakby powrót do natury, to życie obok drapieżnika, który kocha całym sercem. I cokolwiek się zadzieje ta RELACJA jest i będzie. Jakiejkolwiek jakości ona będzie.

POROZUMIENIE

Pies dogadany ze swoim człowiekiem to jego przeogromna radość i machanie ogonem. A Ty? A Ty nie możesz się doczekać, aby wrócić do domu i pogadać ze swoim psem. Chcesz obserwować go na spacerze, co mówi innym psom, co mówi Tobie, czego się boi. A Ty człowieku czytaj, co on Ci ma do powiedzenia.

UWAŻNOŚĆ

Tu nauczysz się zatrzymywać. Pies uczy Cię TU i TERAZ, tego wspólnego bycia i przeżywana TEJ chwili. To ten moment, gdy widzisz więcej jego komunikacji. To ten moment zatrzymania, nabrania oddechu i spojrzenia na sytuację innym okiem.

CO o nas mówią?

Ekipianie o swojej EKIPIE

Kasia

Jest tylko jedno lekarstwo na duże psie kłopoty – Ty, Twoje podejście do psów, prosty sposób przekazywania ogromu wiedzy i nie sądziłam, że to ja się muszę tyle uczyć i jestem ogromnie wdzięczna za Ekipę, jest mnóstwo materiałów i wsparcie. Wsparcie ZAWSZE!

Ania

Pierwszy raz weszłam do takiego programu, nieco obawiałam się, że "społeczność" i będę coś musiała. A tu okazało się, że nie dość, że rozumiem mojego psa, podążam za nim, skończyły się tzw "problemy", nawet jeśli coś się dzieje to wiem co robić i znalazłam też pokrewne psie dusze, które mnie rozumieją! Dzięki za ekipę!

KAROLINA

Uwielbiam Twoje materiały, wiedzę i system wartości, który masz w podejściu w pracy z człowiekiem i psem. Szukałam tak długo, najpierw konsultacje, potem jakiś kurs online, a teraz siedzę w Ekipie i uwielbiam warsztaty praktyczne. I bitwy! Bitwy też uwielbiam!

Dorota

Co mi dała Ekipa? Jak wchodziłam do EKIPY to chciałam obejrzeć webinary, wiesz takie "ćpanie" wiedzy. Ale szybko zobaczyłam jakie problemy mają inne uczestniczki, jak sobie radzą ze swoimi psami, widziałam ich postępy. Zabrałam się za zajęcia praktyczne, ale też te bardziej coachingowe. Te o przekonaniach, oporze, komunikowaniu ... I dzisiaj mogę powiedzieć, że KOCHAM ekipę i to miejsce zmieniło moje życie. Dzięki.

ROZMAWIAM o Ekipie
i z Ekipiankami!

Co daje mi Ekipa, ratownictwo wodne i alpaki

Co gwarantuje Ci EKIPA?

✓ Baza wiedzy: ponad 50 webinarów tematycznych o zachowaniu i treningu z psem
✓ Cotygodniowe lajwy na podstawie ekipowych pytań
✓ Masterclassy czyli zajęcia praktyczne z psem
✓ Co miesiąc przerabiamy jedną psią lekturę
✓ Łączymy wiedzę i praktykę i budujemy Twój narzędziownik
✓ Dostępne grupy mastermindowe i wspólnej pracy
✓ WebinaroKejsy z realnych konsultacji
✓ Językowe potyczki kynologiczne

EKIPA jest dla Ciebie, jeśli

✓ Już dziś wiesz, że najważniejsza jest relacja z psem
✓ Masz dość samotnego przeglądania kursów i webinarów
✓ Dasz sobie i psu 15 minut dziennie wspólnych zajęć
✓ Chcesz rozwijać zarówno siebie i psa, ale też Wasze umiejętności współpracy
✓ Czujesz, że inaczej już widzisz wspólną podróż z psem
✓ Wiesz, że Twój pies przyszedł do Twojego życia, aby Cię czegoś nauczyć, pokazać
✓ Nastawiasz się na słuchanie psa i jego komunikacji
✓ Wybierasz porozumienie, zamiast szkolenia

Ekipa NIE jest dla Ciebie, jeśli

✓ Szukasz gotowych rozwiązań, ja ich nie mam
✓ Poszukujesz szybkiej interwencji w modyfikację zachowania swojego psa
✓Wierzysz w teorię dominacji
✓ Chcesz rozpisanego planu na poszczególny dzień pracy z psem
✓ Chcesz psa szkolić, trenować, aby był posłuszny
✓ Rzadko masz czas dla psa
✓ Szukasz kolejnej atrakcji typu Netflix
✓ Potrzebujesz codziennego popychania i motywowania
✓ Uważasz, że Twojego psa już się niczego nie nauczy